Kompleksowy środek do czyszczenia powierzchni, Feel Eco, 450 ml
  • Kompleksowy środek do czyszczenia powierzchni, Feel Eco, 450 ml
  • Kompleksowy środek do czyszczenia powierzchni, Feel Eco, 450 ml

Kompleksowy środek do czyszczenia powierzchni, Feel Eco, 450 ml

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 7 ocen

 

Bezpieczne szybkie płatności online

 

Darmowa dostawa od 500 zł

 

Możliwość zwrotu do 14 dni

Kompleksowy środek do czyszczenia powierzchni Feel Eco - Nadaje się do płyt szklano-ceramicznych, stali nierdzewnej, drewna, plastiku, mebli biurowych, sprzętu AGD, okien, lusterek, szklanek i innych powierzchni. 

Wysoce skuteczny, łatwo biodegradowalny, łagodny dla skóry i natury
Skuteczne czyszczenie bez spłukiwania

 

SPOSÓB UŻYCIA:Spryskaj produktem zabrudzoną powierzchnią i usuń brud ściereczką lub ręcznikiem papierowym, a następnie wytrzyj do sucha i wypoleruj powierzchnie. Nie trzeba spłukiwać.

Uwaga:
Środek czyszczący nie nadaje się do czyszczenia materiałów chłonnych i aluminium. Przed zastosowaniem produktu poczekaj, aż gorące lub ciepłe powierzchnie ostygną. W razie wątpliwości co do zgodności produktu z wrażliwymi materiałami należy przetestować rezystancję powierzchniową, przykładając go do mniej widocznej części. Nie łącz z innymi środkami czyszczącymi.


SKŁADNIKI:

Podstawą tego przepisu jest wysokiej jakości alkohol uzupełniony o składniki mineralne i zmiękczające wodę oraz składniki z olejów roślinnych. Dzięki temu ma wszechstronne zastosowanie do wszystkich powierzchni i zabrudzeń.
mniej niż 5%:
Niejonowe środki powierzchniowo czynne

Substancje na bazie olejów roślinnych i cukrów (rzepak, orzech kokosowy oraz częściowo palma i glukoza). Zapewniają odtłuszczanie i usuwanie brudu.
Perfumy
Mieszanina olejków eterycznych, ekstraktów i rzadkich składników syntetycznych, które występują w naturze, ale w niewystarczających ilościach. Perfumy określają zapach produktu, przynoszą radość, koją i zachęcają.
FENOKSYETANOL

 

Produkt został przetestowany dermatologicznie, dla zachowania maksymalnego bezpieczeństwa osób z delikatną skórą podatną na podrażnienia i alergie. Produkt nie zawiera fosforanów.

Produkt cruelty-free, wegański, nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Przyjazny dla środowiska naturalnego.

 

Opakowanie: 450ml

Dystrybutor: B2B ECO TRADE, Polska

FEEL21
Specyficzne kody
chat Komentarze (0)