Lista produktów marki Floresan

Jeśli borykasz się z problemem łysienia lub nadmiernego wypadania włosów, koniecznie sprawdź kosmetyki marki floresan. Jest to rosyjski producent naturalnych produktów do pielęgnacji włosów i skóry głowy. W sklepie ohmynature.pl kupisz między innymi aktywne serum przeciw łysieniu z ekstraktem z łopianu, szyszek chmielu, pokrzywy i papryczki chilli.

Kosmetyki Floresan

Regularne wcieranie serum w skórę głowy znacząco ogranicza wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost. Cena kosmetyków marki floresan jest niska, a większość z nich znajdziesz w ofercie naszego sklepu i zamówisz z dostawą do domu. 

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Dzięki zastosowaniu formuły trzech aktywnych składników: oleju łopianowego, ekstraktu z korzenia łopianu i szyszek chmielu, maska działa w trzech kierunkach. Regeneruje zniszczone włosy, odżywia osłabione cebulki i stymuluje wzrost włosów. 

Receptura szamponu oparta jest na ekstraktach z łopianu i szyszek chmielu. Formuła szamponu zapewnia intensywny efekt: Odżywia cebulki włosowe i przywraca strukturę włosów. Przy regularnym stosowaniu, znacznie zmniejsza wypadanie włosów a ich cebulki są wzmocnione. Włosy zyskują naturalny połysk i blask.