Dodaj opinie o naszych produktach i odbierz rabat 10% na kolejne zakupy!

Wszyscy wiemy, jak ważne są rzetelne opinie w internecie. Często kierujemy się podpowiedziami innych przy zakupach online, szczególnie kosmetyków ;) Są one ważne dla nas jako konsumentów oraz jako sklepu - dzięki opiniom wiemy, w którym kierunku rozwijać ofertę naszej drogerii internetowej.

Chcielibyśmy poprosić Was o zrecenzowanie kosmetyków dostępnych w naszej ofercie. Zarówno tych, które zakupiliście u nas, jak również tych, które mieliście okazję sprawdzić w innych okolicznościach. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne :)

 Aby wystawić opinię wystarczy na stronie produktu kliknąć “Napisz swoją opinię” i w wyskakującym okienku wybrać odpowiednią ilość gwiazdek (skala 1-5) oraz wpisać swoją recenzję kosmetyku.

Każda osoba, która doda recenzje do minimum 5 produktów otrzyma specjalny kod rabatowy o wartości 10% do wykorzystania w naszym sklepie. 

Aby otrzymać rabat trzeba spełnić 3 warunki:

  • Dodanie minimum 5 recenzji składających się z minimum 2-3 zdań każda (chcemy uniknąć opinii typu “Ok produkt”, “Polecam” itp.) Opinia musi być merytoryczna i w miarę dokładnie opisywać produkt lub Wasze doświadczenia z danym produktem. Chcemy by każda opinia w naszym sklepie była wartościowa dla innych i pozwalała im łatwiej podjąć decyzję czy jest to produkt dla nich.
  • Należy być zarejestrowanym klientem naszego sklepu, przy czym rejestracja może nastąpić w dowolnym momencie, nawet w dniu dodania opinii. Dodając opinie trzeba być zalogowanym na swoje konto klienta. Jest to konieczne dla łatwiejszej weryfikacji.
  • Po dodaniu 5 recenzji wyślij do nas email podając:
    1. dokładne nazwy lub linki zrecenzowanych kosmetyków
    2. adres e-mail użyty podczas rejestracji w sklepie

W odpowiedzi na wiadomość e-mail otrzymasz swój unikalny kod do wpisania podczas składania zamówienia :)

Czekamy na Wasze opinie (●'◡'●)