Odstąpienie od umowy i zwrot towarów


W ciągu 14 dni od daty odbioru przesyłki istnieje możliwość odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania przyczyny. W tym celu należy:

  • poinformować nas o chęci odstąpienia od umowy sprzedaży wypełniając ten formularz i wysyłając nam go razem z zakupionym towarem,
  • odesłać towar na podany niżej adres. Zwróć uwagę, aby podać właściwy adres - przyspieszy to procedurę obsługi zwrotu i szybciej otrzymasz pieniądze. Jeżeli odeślesz towar na inny adres (np. adres biura) to pewnie też go dostaniemy ale rozpatrzenie zwrotu może trwać dłużej.
  • Po otrzymaniu zwracanych towarów dokonamy zwrotu kosztów na konto bankowe. Zwracamy koszt towarów oraz koszt ich dostawy (wg. najtańszej dostępnej opcji) o ile klient koszt dostawy poniósł w momencie zakupu. Zwracający ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu (czyli koszt odesłania zwracanych produktów do nas). W przypadku, gdy w momencie zakupu klient skorzystał z darmowej dostawy - zwrot będzie tylko za równowartość zwracanych produktów.

Uwaga! Opakowania zwracanych kosmetyków muszą być nienaruszone a sam produkt nie może być używany - zgodnie z ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.). Pamiętaj dobrze zabezpieczyć produkty na czas transportu by nie uległy zniszczeniu.

O zwrocie prosimy informować w wiadomości e-mail - kontakt@ohmynature.pl, oraz o dołączenie poniższej informacji do paczki. Jedynie dzięki temu będziemy w stanie zidentyfikować nadawcę paczki i powiązać ją z konkretnym zamówieniem.

Wzór formularza odstąpienia od umowy

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

–    Adresat: 

Oh My Nature

ul. Kruszyńska 77/3,

85-448 Bydgoszcz

adres poczty elektronicznej: kontakt@ohmynature.pl

–    Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: .........................

–    Numer zamówienia i data zawarcia umowy ................

–    Imię i nazwisko konsumenta  ..................

–    Adres konsumenta ................

–    Podpis konsumenta ............

–    Data ..................

Reklamacje


Jeżeli otrzymany towar nie spełnia Gwarancji Oh My Nature, został uszkodzony w transporcie lub z jakiegokolwiek innego powodu chcesz go zareklamować prosimy o kontakt jak najszybciej po otrzymaniu przesyłki poprzez wypełnienie formularza reklamacyjnego w wersji online.

Jeżeli reklamacja dotyczy zniszczonej przesyłki lub zniszczonego produktu to do maila reklamacyjnego prosimy o załączenie protokołu szkody z przewoźnikiem oraz dokumentacji fotograficznej, która prezentuje zniszczenie.

W przypadku, gdy zajdzie konieczność odesłania produktu do nas to wypełnij formularz reklamacyjny w wersji papierowej i załącz go do przesyłki.

Adres do wysyłki zwrotów i reklamacji:

Oh My Nature
ul. Kruszyńska 77/3
85-448 Bydgoszcz

O reklamacji prosimy informować w wiadomości e-mail - kontakt@ohmynature.pl.