Lista produktów marki VIVICOT

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

VIVICOT BE NATURAL Podpaski NA DZIEŃ ze skrzydełkami niebielone chlorem z CERTYFIKOWANEJ bawełny organicznej 12 sztuk

Ultracienkie podpaski higieniczne ze skrzydełkami, wyprodukowane ze 100% certyfikowanej bawełny...
Cena 14,99 zł

VIVICOT BE NATURAL Podpaski NA NOC ze skrzydełkami niebielone chlorem z CERTYFIKOWANEJ bawełny organicznej 10 sztuk

Ultracienkie podpaski higieniczne ze skrzydełkami, 100% certyfikowanej bawełny w kontakcie ze skórą. Bardzo chłonne, odpowiednie na noc oraz dni obfitego krwawienia...
Cena 14,99 zł

VIVICOT BE NATURAL Wkładki higieniczne z CERTYFIKOWANEJ bawełny organicznej niebielone chlorem 20 sztuk

Ultracienkie wkładki higieniczne, 100% certyfikowanej bawełny w kontakcie ze skórą...
Cena 12,99 zł

VIVICOT BIO Podpaski na DZIEŃ ze skrzydełkami, kompostowalne niebielone 14 sztuk

Podpaski na dzień ze skrzydełkami VIVICOT BIO - to pierwsze włoskie podpaski higieniczne, które są całkowicie biodegradowalne i kompostowalne. To bardzo etyczne produkty, które pozwalają zmniejszyć ilość odpadów i zwiększyć wykorzystanie produktów odnawialnych. Podpaski chłonne z serii VIVICOT BIO są produkowane z wyselekcjonowanych surowców i certyfikowane jako organiczne. Brak środków wybielających takich jak chlor i wybielacze gwarantuje, że włókna podpasek są hipoalergiczne.
Cena 16,99 zł

VIVICOT BIO Podpaski na NOC ze skrzydełkami, kompostowalne niebielone 10 sztuk

Podpaski na noc ze skrzydełkami VIVICOT BIO - to pierwsze włoskie podpaski higieniczne, które są całkowicie biodegradowalne i kompostowalne. To bardzo etyczne produkty, które pozwalają zmniejszyć ilość odpadów i zwiększyć wykorzystanie produktów odnawialnych. Podpaski chłonne z serii VIVICOT BIO są produkowane z wyselekcjonowanych surowców i certyfikowane jako organiczne. Brak środków wybielających takich jak chlor i wybielacze gwarantuje, że włókna podpasek są hipoalergiczne.
Cena 16,99 zł

VIVICOT BIO Podpaski ultra cienkie ANATOMIC, kompostowalne niebielone 14 sztuk

Podpaski ultra cienkie Anatomic VIVICOT BIO - to pierwsze włoskie podpaski higieniczne, które są całkowicie biodegradowalne i kompostowalne. To bardzo etyczne produkty, które pozwalają zmniejszyć ilość odpadów i zwiększyć wykorzystanie produktów odnawialnych. Podpaski chłonne z serii VIVICOT BIO są produkowane z wyselekcjonowanych surowców i certyfikowane jako organiczne. Brak środków wybielających takich jak chlor i wybielacze gwarantuje, że włókna podpasek są hipoalergiczne.
Cena 14,99 zł

VIVICOT BIO Tampony higieniczne z aplikatorem REGULAR, kompostowalne niebielone 16 sztuk

Tampony higieniczne hipoalergiczne REGULAR chłonne, wyprodukowane ze 100% ekologicznej i biodegradowalnej bawełny. Zewnętrzny i wewnętrzny kontakt ze skórą: Czysta bawełniana włóknina stworzona w procesie produkcji, bez użycia chemicznego spoiwa i syntetycznej żywicy.
Cena 23,99 zł

VIVICOT BIO Tampony higieniczne z aplikatorem SUPER chłonne, kompostowalne niebielone 14 sztuk

Tampony higieniczne hipoalergiczne SUPER chłonne, wyprodukowane ze 100% ekologicznej i biodegradowalnej bawełny. Zewnętrzny i wewnętrzny kontakt ze skórą: Czysta bawełniana włóknina stworzona w procesie produkcji, bez użycia chemicznego spoiwa i syntetycznej żywicy.
Cena 23,99 zł

VIVICOT BIO Wkładki higieniczne DUALFORM, kompostowalne niebielone 35 sztuk

Wkładki higieniczne hipoalergiczne DUALFORM, wyprodukowane ze 100% ekologicznej i biodegradowalnej bawełny. Wkładki złożone z dwóch części - normalnej i tanga. Zewnętrzny i wewnętrzny kontakt ze skórą: Czysta bawełniana włóknina stworzona w procesie produkcji, bez użycia chemicznego spoiwa i syntetycznej żywicy.
Cena 19,99 zł

VIVICOT BIO Wkładki higieniczne składane, kompostowalne niebielone 20 sztuk

Wkładki higieniczne hipoalergiczne, wyprodukowane ze 100% ekologicznej i biodegradowalnej bawełny. Zewnętrzny i wewnętrzny kontakt ze skórą: Czysta bawełniana włóknina stworzona w procesie produkcji, bez użycia chemicznego spoiwa i syntetycznej żywicy.
Cena 13,99 zł

VIVICOT BIO Wkładki higieniczne, kompostowalne niebielone 35 sztuk

Wkładki higieniczne hipoalergiczne, wyprodukowane ze 100% ekologicznej i biodegradowalnej bawełny. Zewnętrzny i wewnętrzny kontakt ze skórą: Czysta bawełniana włóknina stworzona w procesie produkcji, bez użycia chemicznego spoiwa i syntetycznej żywicy.
Cena 19,99 zł

VIVICOT SERENA Pieluchomajtki na nietrzymanie moczu z czystej bawełny BIODEGRADOWALNE 8 sztuk

Pieluchomajtki są odpowiednie przy problemach z umiarkowanym nietrzymanie moczu , oferują wysoki poziom , bezpieczeństwa dzięki dużej chłonności i kształtowi dopasowującemu się do sylwetki...
Cena 55,99 zł

VIVICOT SERENA Podpaski na nietrzymanie moczu ŚREDNIE z czystej bawełny BIODEGRADOWALNE 10 sztuk

Odpowiednie w sytuacjach lekkiego oraz jednorazowo umiarkowanego nietrzymania moczu...
Cena 16,99 zł

VIVICOT SERENA Wkładki na nietrzymanie moczu z czystej bawełny BIODEGRADOWALNE 22 sztuki

Wkładki chronią w sytuacjach lekkiego nietrzymania moczu, oferują poczucie bezpieczeństwa i dyskrecję dzięki chłonności i anatomicznemu kształtowi....
Cena 17,99 zł