

ESENT Śluz ze Ślimaka Filtrowany 30ml

Bezpieczne szybkie płatności online

Darmowa dostawa od 500 zł

Możliwość zwrotu do 14 dni
OWY PRODUCENT FIRMA COBIOSA Z HISZPANII !!!
Metryka produktu
Surowiec dla przemysłu kosmetycznego (Raw material) :SNAIL SECRETION FILTRATE / POLY HELIXAN PF / Filtrowany Śluz Ślimaka
INCL Snail Secretion Filtrate, , Phenoxyethanol
Components | CAS No. | EINECS No. | Reason for Indication |
Snail Secretion Filtrate | --- | --- | Non-classified vPvB substance by REACH regulation (EC) No. 1907/2006 |
Phenoxyethanol | 122-99-6 | 204-589-7 | Non-classified vPvB substance by REACH regulation (EC) No. 1907/2006 |
Naturalny ekstrakt pozyskiwany z wydzieliny kryptozynowej odnóży ślimaków hodowlanych. Ekstrakt zawiera naturalną alantoinę, kwas glikolowy, mukopolisacharydy, kolagen, elastynę, naturalne antybiotyki, witaminę A,C i E. Śluz jest pozyskiwany w sposób bezpieczny zwierząt.
Produkt wyprodukowany w Hiszpanii. W skład surowca wchodzą ponadto w minimalnych ilościach
Phenoxyethanol - konserwant.
Preparat odpowiada w kosmetykach za bardzo intensywne nawilżenie, wygładza, wzmacnia i uelastycznia skórę. Ma działanie anty-age. Dzięki zawartości naturalnych substancji bakterio i grzybobójczych, łagodzi podrażnienia, przyspiesza gojenie stanów zapalnych.
Stosowany jest w kosmetykach redukujących blizny i rozstępy. Wspomaga przepływ krwi i limfy (podskórnej), przyczyniając się do redukcji cellulitu.
Złuszcza martwe komórki skóry, oczyszcza i wyrównuje koloryt. Ostatnią godną wymienienia cecha preparatu jest stymulowanie skóry do produkcji kolagenu.
Krótkie podsumowanie działań filtrowanego śluzu ze ślimaka
-działa silnie nawilżająco
-jest antyoksydantem (przeciwutleniacz)
-poprawia krążenie podskórne tak krwi jak i limfy, przez co redukuje miejscowo tkankę tłuszczową
-wyrównuje koloryt skóry
-działa bakterio i grzybobójcze
-działa kojąco i przeciwzapalnie
-reguluje wydzielanie sebum
-działa wygładzająco i poprawia napięcie( jędrność) skóry
-poprawia metabolizm w skórze , stymuluje produkcję kolagenu
-działa złuszczająco
-działa przeciwzmarszczkowo
Stosowanie w formulacjach kosmetycznych.
Stosowany w kosmetykach dla każdego rodzaju cery i każdego wieku. Zalecane stężenie w kosmetykach to 3-80%. Dodajemy do kosmetyku po fazie wodnej. Nie nadaje się do formuł zawierających detergenty (zwłaszcza syntetyczne), alkohol, źle znosi temperatury powyżej 42oC
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
feedback Zgłoś komentarz
check_circle Zgłoszenie wysłane
error Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Napisz swoją opinię
check_circle Recenzja została wysłana
error Twoja recenzja nie może być wysłana
