Płyn do mycia naczyń, owoców i warzyw, Feel Eco, 1000ml
  • Płyn do mycia naczyń, owoców i warzyw, Feel Eco, 1000ml
  • Płyn do mycia naczyń, owoców i warzyw, Feel Eco, 1000ml

Płyn do mycia naczyń, owoców i warzyw, Feel Eco, 1000ml

23,99 zł
Brutto
23,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 7 ocen

 

Bezpieczne szybkie płatności online

 

Darmowa dostawa od 500 zł

 

Możliwość zwrotu do 14 dni

Ekologiczny i bardzo delikatny detergent do mycia naczyń i nadaje się również do mycia owoców i warzyw.

Wielka wydajność, która nie odbywa się kosztem zdrowia ani środowiska. Inspirowany kosmetykami jest delikatny dla skóry, ale bezwzględny dla brudu. Możesz go również używać do mycia owoców i warzyw bez obaw.

 

Detergent Feel Eco należy do tytułowej grupy unikalnej linii detergentów Feel Eco i środków czyszczących pochodzących wyłącznie z czeskiej produkcji. Dzięki swoim parametrom jakościowym i ilościowym linia produktów Feel Eco spełnia wymagania dotyczące prawidłowego funkcjonowania oczyszczalni ścieków, szamba i oczyszczalni korzeni. Produkty tej linii produktów wykonane są z wyselekcjonowanych naturalnych składników, a dzięki innowacyjnym recepturom są wysoce skoncentrowane, więc wystarczy użyć bardzo małej ilości produktu i osiągnąć bardzo skuteczny wynik - można powiedzieć, że w tym przypadku czasami mniej środków. Detergent Feel Eco do mycia naczyń jest wysoce skutecznym i delikatnym detergentem nie tylko do mycia naczyń, ale także do mycia owoców i warzyw. Detergent Feel Eco do mycia naczyń składa się wyłącznie z łatwo biodegradowalnych i nietoksycznych surowców, które są jak najbardziej przyjazne dla środowiska. Sama filozofia marki Feel Eco wyraża wartości takie jak wydajność, ekologia, rodzina i dom, których czysto czeski producent nie przyjmuje wyłącznie jako frazę.

 

Stosowanie:Stosuj jak tradycyjny płyn do naczyń. Myjąc warzywa i owoce włóż je do miski z wodą i odrobiną płynu i pozostaw na chwilę. Spłucz dokładnie wodą.

 

Do ręcznego mycia naczyń.
Do mycia owoców i warzyw.
Do mycia podłóg i innych niechłonnych powierzchni w kuchni (kuchenki mikrofalowe i lodówki).
Jako przyjazny dla środowiska pomocnik do mycia i sprzątania w domkach, domkach i na kempingu.

Ostrzeżenie
Właściwe dozowanie oszczędza koszty i minimalizuje wpływ na środowisko. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie łącz różnych detergentów.


Składniki5% lub więcej, ale mniej niż 15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, mniej niż 5%: amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, perfumy, benzoesan sodu, lauryloamina, dipropylenodiamina, benzizotiazolinon, metyloizotiazolinon.

 

Pojemność:1000ml

Dystrybutor: B2B ECO TRADE, Polska

FEEL13
Specyficzne kody
chat Komentarze (0)