HENNA DO BRWI I RZĘS Kokietka - GRAFIT, Fitocosmetic
  • HENNA DO BRWI I RZĘS Kokietka - GRAFIT, Fitocosmetic
  • HENNA DO BRWI I RZĘS Kokietka - GRAFIT, Fitocosmetic
  • HENNA DO BRWI I RZĘS Kokietka - GRAFIT, Fitocosmetic

HENNA DO BRWI I RZĘS Kokietka - GRAFIT, Fitocosmetic

Farba do brwi i rzęs ?Kokietka? to alternatywa dla kosztownych zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Z ?Kokietką? zabieg farbowania w warunkach domowych jest szybszy, łatwiejszy i dostępny dla każdej kobiety. Podaruj sobie wyjątkowe urocze spojrzenie. Henna
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 7 ocen

 

Bezpieczne szybkie płatności online

 

Darmowa dostawa od 500 zł

 

Możliwość zwrotu do 14 dni

Farba do brwi i rzęs ?Kokietka? to alternatywa dla kosztownych zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Z ?Kokietką? zabieg farbowania w warunkach domowych jest szybszy, łatwiejszy i dostępny dla każdej kobiety. Podaruj sobie wyjątkowe urocze spojrzenie.
Jasne, niewyraźne brwi są problemem dla jednej trzeciej kobiet. A przecież rozwiązanie nie wymaga zbyt dużo czasu, ani kosztów.
Chcesz, aby Twoje spojrzenie stało się bardziej wyrazistym i bardziej stylowym? W takim przypadku odpowiednia będzie farba do brwi i rzęs ?Kokietka?, w ofercie proponowanej na naszej stronie internetowej.
Jest to skuteczne i trwałe rozwiązanie problemu, które szybko zmieni spojrzenie każdej dziewczyny na lepsze.
Henna to idealny sposób na trwałą i naturalną koloryzację brwi oraz rzęs w domowych warunkach. Henna nadaje rzęsom i brwiom wspaniały, intensywny kolor jednocześnie doskonale je odżywiając i wzmacniając.
Wzmacnia rzęsy
Odżywia
Pogrubia
SPOSÓB UŻYCIA:
1. Należy dokładnie oczyścić brwi i rzęsy. Na skórę wokół brwi i rzęs należy nanieść niewielką ilość kremu lub wazeliny kosmetycznej.2. Wymieszać dokładnie obie saszetki umieszczone w opakowaniu (najlepiej w plastikowej miseczce) do uzyskania gęstej konsystencji.3. Hennę nanieść ostrożnie za pomocą patyczka kosmetycznego. Po 10-15 minutach zmyć hennę mokrym wacikiem kosmetycznym.
UWAGA: im dłuższy czas "trzymania" henny na brwiach lub rzęsach, tym bardziej wyrazisty i intensywny efekt. Po 10-15 minutach kolor może wyjść bardzo intensywny, dlatego zaleca się wykonanie próby w krótszym czasie celem ocenienia intensywności koloru.
Szczególne środki ostrożności: Przed użyciem farby należy zrobić test na wrażliwość, Jeśli skóra jest podrażniona lub ma widoczne urazy nie należy nakładać produktu, Stosuj tylko świeżo przygotowany produkt, Jeśli produkt dostanie się do oczu natychmiast spłucz go dużą ilością wody
SKŁADNIKI: Proszek koloryzujący - kaolin, żywica ksantanowa, barwnik siarczan 2,5-diaminotoluenuŻel utleniający - 4 ml - Aqua Demineralisata, Hydrogen Peroxide, Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Laureth Sulfate, Triethanolamine, Tetrasodium EDTA.
 
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:
Proszek koloryzujący- 1,5 g
Żel utleniający- 4ml 
Status produktu: Kosmetyk
Kraj pochodzenia: Federacja Rosyjska
FIT79
Specyficzne kody
chat Komentarze (0)