Rewitalizujący płyn micelarny

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.9
Na podstawie: 11 ocen
 

Bezpieczne szybkie płatności online

 

Darmowa dostawa od 500 zł

 

Możliwość zwrotu do 14 dni

Delikatny płyn micelarny dokładnie usuwa makijaż twarzy i okolic oczu, nie podrażniając nawet wrażliwej cery. Zawiera ekstrakty z liści miłorzębu japońskiego i owoców tarniny, które dzięki właściwościom antyoksydacyjnym, chronią przed uszkodzeniami ze strony wolnych rodników i przedwczesnemu starzeniu skóry. W połączeniu z olejem z wiesiołka i witaminą E pozwala na skuteczny demakijaż bez naruszenia płaszcza hydrolipidowego. Po użyciu płynu pozostawia przyjemne uczucie komfortu i świeżości.

 

Sposób użycia:

Nanieś płyn na płatek kosmetyczny i delikatnie przetrzyj skórę twarzy, szyi i dekoltu. Aby usunąć makijaż oczu, na zamkniętej powiece przytrzymaj nasączony płatek i ściągnij w kierunku rzęs.

 

Skład INCI:

Aqua, Glycerin, Coco-glucoside, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Prunus Speciosa Fruit Extract, Oeonthera Biennis (Evening Primrose) Seed Oil, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, Phytic Acid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Parfum.

Szczegóły

Pojemność: 200 ml

Kraj producenta: Polska

5902249010961
Opis
Kraj producenta
Polska
Pojemność
200 ml
Specyficzne kody