LOVE PASTA DO ZĘBÓW - WYBIELANIE, DŁUGOTRWAŁA ŚWIEŻOŚĆ ODDECHU I DZIAŁANIE PRZECIWWIRUSOWE, 75ml - SPLAT
  • LOVE PASTA DO ZĘBÓW - WYBIELANIE, DŁUGOTRWAŁA ŚWIEŻOŚĆ ODDECHU I DZIAŁANIE PRZECIWWIRUSOWE, 75ml - SPLAT

LOVE PASTA DO ZĘBÓW - WYBIELANIE, DŁUGOTRWAŁA ŚWIEŻOŚĆ ODDECHU I DZIAŁANIE PRZECIWWIRUSOWE, 75ml - SPLAT

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.4
Na podstawie: 6 ocen

 

Bezpieczne szybkie płatności online

 

Darmowa dostawa od 500 zł

 

Możliwość zwrotu do 14 dni

Dla tych co kochają
WYBIELANIE, DŁUGOTRWAŁA ŚWIEŻOŚĆ ODDECHU I DZIAŁANIE PRZECIWWIRUSOWE
Błyszcząca pasta do zębów LOVE o smaku malinowym z naturalnymi aktywnymi składnikami. Zawiera unikalny ekstrakt z nasion pachnotki, tradycyjnie wykorzystywany w Japonii. Pasta do zębów o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwbakteryjnych, hamuje rozwój próchnicotwórczych drobnoustrojów i zapobiega powstawaniu próchnicy.

Okrągłe drobinki polerujące delikatnie wybielają szkliwo, dzięki czemu jest gładsze i błyszczące. Specjalny komponent z lukrecji ? naturalny składnik słodzący o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwpróchniczych. Naturalny disacharyd pozwala na długi czas zachować świeży oddech, zapobiegając wytrącaniu się lotnych związków siarki ? jednej z przyczyn nieprzyjemnego oddechu. Dzięki komponentowi z ekstraktu z kory drzewa lukrecji, będącym silnym antyseptykiem, pasta do zębów LOVE skutecznie chroni przed wirusem opryszczki. Firma SPLAT wspólnie z Centrum Naukowym "Ekologia człowieka" Wydziału Środowiska RUPN przeprowadziła specjalne badanie, potwierdzające wykrycie w 80% przypadkach pozytywnego wpływu pasty do zębów LOVE na stan emocjonalny człowieka. Na podstawie tego badania można twierdzić, że LOVE od firmy SPLAT zwiększa poziom endorfin ? hormonu szczęścia we krwi. Delikatna jasnoczerwona pasta do zębów LOVE stworzona, aby dostarczać przyjemności! Nie zawiera siarczanu laurylowego, triklosanu, chlorheksydyny, sacharyny. Ma wyrazisty malinowy aromat.

Nie zawiera fluoru.


EFEKT

  • Glicerynian potasu ? specjalny składnik otrzymywany z lukrecji, ma działanie przeciwzapalne i antybakteryjne, zapewnia efekt przeciwpróchniczy i chroni przed wirusem opryszczki.
  • Ekstrakt z nasion pachnotki hamuje rozwój próchnicotwórczych drobnoustrojów, zapobiegając tworzeniu się próchnicy zębów.
  • Okrągłe drobinki ścierające dokładnie czyszczą, wybielają i polerują szkliwo.
SKŁADNIKI AKTYWNE

Ekstrakt z nasion pachnotki,
glicerynian potasu,
naturalne disacharydy,
lizozym.


KLINICZNIE UDOWODNIONO:
Efekt DEZODORUJĄCY57,9%
Efekt OCZYSZCZAJĄCY73,8%
Efekt PRZECIWPRÓCHNICZY 61,2%
Efekt HEMOSTATYCZNY82%
Efekt WYBIELAJĄCY 1 ton w 4 tygodnie wg skali VITAPAN
Efekt PRZECIWZAPALNY72,9%
W jamie ustnej każdego człowieka żyje wiele chorobotwórczych drobnoustrojów, które tworzą wrogie środowisko dla szkliwa zębów, powodujących jego uszkodzenie i nieświeży oddech. Ekstrakt z nasion pachnotki japońskiej, dzięki zawartości dużej ilości składników czynnych, wykazujących działanie antybakteryjne, normalizuje równowagę mikroflory jamy ustnej. Nawet Japończycy wykładają surową rybę na liście pachnotki, żeby uzyskać naturalną obróbkę antyseptyczną.

Sposób użycia: niewielką ilość pasty nanosimy na szczoteczkę, następnie okrężnymi ruchami czyścimy zęby przez 2-3 minuty.

Pojemność - 75 ml 

Status produktu ? kosmetyk 

Kraj pochodzenia: FEDERACJA ROSYJSKA

DYDTRYBUTOR: B2B s.c., POLSKA

4603014002433

OP95
Specyficzne kody
chat Komentarze (0)