Indyjskie perfumy w olejku - Dragons' Blood
  • Indyjskie perfumy w olejku - Dragons' Blood
  • Indyjskie perfumy w olejku - Dragons' Blood

Indyjskie perfumy w olejku - Dragons' Blood

.csC583D0C8{text-align:left;text-indent:0pt;margin:12pt 0pt 12pt 0pt}.cs6AA37659{color:#000000;}.cs95E872D0{text-align:left;text-indent:0pt;margin:0pt 0pt 0pt 0pt}Perfumy w olejku z roku na rok stają się coraz bardziej popularną alter
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 7 ocen
 

Bezpieczne szybkie płatności online

 

Darmowa dostawa od 500 zł

 

Możliwość zwrotu do 14 dni

.csC583D0C8{text-align:left;text-indent:0pt;margin:12pt 0pt 12pt 0pt}
.cs6AA37659{color:#000000;}
.cs61E7BA57{color:#000000;font-weight:bold;}
.cs4FC7BF42{text-align:left;margin:0pt 0pt 0pt 0pt;list-style-type:disc;color:#000000;background-color:transparent;font-family:Arial;font-size:12pt;font-weight:normal;font-style:normal}

Perfumy w olejku z roku na rok stają się coraz bardziej popularną alternatywą dla perfum w sprayu. Klientów przyciąga ich naturalny skład pozbawiony alkoholu, oryginalne zapachy wyróżniające z tłumu, jak również rzadko spotykana trwałość aromatu na skórze i ubraniu. Już odrobina olejku pozwala cieszyć się wyraźną i przyjemną dla zmysłów kompozycją zapachową, która nie znika po pierwszych godzinach aplikacji. Dzięki temu perfumy w olejku uważane są za ekonomiczne rozwiązanie, gdyż wystarczają na długi czas użytkowania. Są przy tym poręczne, gdyż można je nosić zawsze przy sobie – w torebce, a nawet kieszonce – i dyskretnie aplikować.Dla kogo perfumy Dragons' Blood?
dla osób, które preferują zmysłowe, delikatne, w tym kwiatowe nuty zapachowe,dla osób, które nie lubią ciężkich perfum,dla osób, które szukają szlachetnej kompozycji aromatycznej idealnej na wieczór.
Na czym opierają się perfumy Song of India - Dragons’ Blood?Bazują na żywicy z draceny (drzewa smoczego), która charakteryzuje się czerwono-brunatnym kolorem, co ma odzwierciedlenie w nazwie perfum (krew smoka). Wbrew nazwie zapach należy do kategorii delikatnych, zmysłowych, nieduszących. Żywica z draceny jest znanym surowcem w branży perfumeryjnej oraz aromaterapeutycznej. Perfumy Song of India zawdzięczają swą trwałość olejkom esencjonalnym z liści, kwiatów oraz kory drzewnej.Warto zwrócić uwagę:Naturalne perfumy w olejku charakteryzują się tym, że ich zapach ewoluuje (dojrzewa) z upływem czasu. Sam olejek po dłuższym czasie może delikatnie zgęstnieć oraz zmienić barwę na ciemniejszą.Firma Song of India komponuje swoje perfumy już od 1932 r.Oryginalny produkt pochodzenia indyjskiego.Opakowanie: szklana buteleczka zakończona aplikatorem kulkowym (roll-on).Objętość netto: 10 mlZASTOSOWANIE:Nakładać bezpośrednio na skórę za pomocą aplikatora kulkowego. Najlepsze miejsca stosowania to kark, szyja, okolice za uszami, zgięcia łokci i nadgarstki.Inne zastosowania: odrobinę perfum można rozetrzeć także na ubraniu bądź pościeli. Kropla perfum może być także zmysłowym dodatkiem do kominka zapachowego bądź olejku do masażu.BEZPIECZEŃSTWO:Perfumy naturalne, bez zawartości alkoholu.
SOI266
Specyficzne kody
chat Komentarze (0)