Odplamiacz do tkanin, Feel Eco, 900 g
  • Odplamiacz do tkanin, Feel Eco, 900 g
  • Odplamiacz do tkanin, Feel Eco, 900 g

Odplamiacz do tkanin, Feel Eco, 900 g

34,99 zł
Brutto
34,99 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 7 ocen
 

Bezpieczne szybkie płatności online

 

Darmowa dostawa od 500 zł

 

Możliwość zwrotu do 14 dni

Odplamiacz do stosowania razem z proszkiem do prania, może być też stosowany miejscowo przed praniem w przypadku wyraźnych i szczególnie opornych plam. Do pojemnika na proszek dodać 1-2 łyżki odplamiacza. Można stosować do namaczania silnie zabrudzonego prania - dodać 1-2 łyżki odplamiacza do gorącej wody, pozostawić zabrudzone tkaniny na noc w wodzie. Następnie po jej wylaniu prać jak zawsze. Może być stosowany na tkaniny kolorowe, zaleca się jednak, aby odplamiacz nie był używany w ten sposób przez dłuższy czas.

Proszek jest wegański,wytworzony w zgodzie z naturą. 

Zastosowanie : 

W przypadku normalnie zabrudzonych tkanin dodaj 25 g odplamiacza do zwykłego detergentu. W przypadku plam odpornych zalecamy stosowanie dawki 50 g. Na mocno zabrudzonych praniach i wysuszonych plamach zmieszać zmywacz z wodą w stosunku 1: 3, wlać powstałą mieszaninę na plamę i pozostawić na kilka minut. Następnie wypierz pranie w pralce.

 

Rozpuść 30 g odplamiacza w 4 litrach ciepłej wody (40 ° C). Namocz pranie w powstałej kąpieli. W przypadku białego prania moczyć przez maksymalnie 6 godzin, prać kolorowe pranie przez maksymalnie 1 godzinę. Na koniec zalecamy dokładne pranie lub płukanie prania.

Właściwe dozowanie oszczędza koszty i minimalizuje wpływ na środowisko. Trzymać poza zasięgiem dzieci.


Bezpieczeństwo : Produkt został przetestowany dermatologicznie, dla zachowania maksymalnego bezpieczeństwa osób z delikatną skórą podatną na podrażnienia i alergie. Produkt nie zawiera fosforanów. Produkt cruelty-free, wegański, nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Przyjazny dla środowiska naturalnego.


Skład : związki wybielające na bazie tlenu (15%-30%); anionowe środki powierzchniowo czynne (5%-15%), zeolity (5%-15%); mydło, polikarboksylany, niejonowe środki powierzchniowo czynne, enzymy, kompozycje zapachowe. Uwaga: zawiera nadwęglan sodu, sole sodowe kwasu siarkowego i estrów mono-C12-18-alkilowych, metakrzemian sodowy pięciowodny, alkohole etoksylowane (C10 -18).

 

Pojemność:900g

Dystrybutor: B2B ECO TRADE, Polska

FEEL06
8 Przedmioty
Specyficzne kody
chat Komentarze (0)