Płyn do płukania dziecięcych ubranek, Feel Eco, 1000ml
  • Płyn do płukania dziecięcych ubranek, Feel Eco, 1000ml
  • Płyn do płukania dziecięcych ubranek, Feel Eco, 1000ml

Płyn do płukania dziecięcych ubranek, Feel Eco, 1000ml

24,99 zł
Brutto
24,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 7 ocen

 

Bezpieczne szybkie płatności online

 

Darmowa dostawa od 500 zł

 

Możliwość zwrotu do 14 dni

Bezzapachowy skoncentrowany płyn do płukania przeznaczony do wszystkich rodzajów tkanin dla osób o wrażliwej skórze, w tym dzieci i niemowląt.

Wszystkie środki powierzchniowo czynne zawarte w zmiękczaczach Feel Eco Baby łatwo ulegają biodegradacji, usuwają ładunki elektrostatyczne z tkanin, a pranie jest miękkie i łatwe do prasowania po praniu.

Brak substancji, takich jak perfumy, alergeny i konserwanty, pomaga zapobiegać rozwojowi niepożądanych reakcji dermatologicznych, gdy skóra ma kontakt z pranymi tkaninami
Testowany dermatologicznie na osobach o wrażliwej skórze (nie testowany na zwierzętach)
Efekt antystatyczny - usuwa ładunki elektrostatyczne z tkanin, a pranie jest miękkie, przyjemne w zapachu i łatwe do prasowania po praniu
Nie stosować na bieliznę sportową i funkcjonalną
Zmiękczacz do tkanin Feel Eco jest wykonany z naturalnych materiałów i jest biodegradowalny (biodegradowalny) = chroni środowisko

Produkty Feel Eco to najlepszy wybór dla fanów zdrowego i naturalnego stylu życia oraz osób pragnących zminimalizować kontakt ze szkodliwymi substancjami chemicznymi obecnymi w tradycyjnych środkach czystości.

 

Stosowanie: Stosować do płukania jasnych i kolorowych ubrań. Nie używać w przypadku wełny i jedwabiu. Wlać 25 ml produktu do odpowiedniej przegrody w pralce. Jedno opakowanie wystarcza na około 40 prań.

Unikaj używania zbyt dużej ilości detergentu = postępuj zgodnie z instrukcjami dozowania = do 40 dawek detergentu. Nie wlewaj bezpośrednio do bębna pralki, użyj komory na płyn do zmiękczania tkanin określonej przez producenta pralki.

Składniki5% lub więcej, ale mniej niż 15%: kationowe środki powierzchniowo czynne

 

Pojemność:1000ml

Dystrybutor: B2B ECO TRADE, Polska

FEEL10
Specyficzne kody
chat Komentarze (0)