Płyn do płukania dziecięcych ubranek, Feel Eco, 1000ml
  • Płyn do płukania dziecięcych ubranek, Feel Eco, 1000ml
  • Płyn do płukania dziecięcych ubranek, Feel Eco, 1000ml

Płyn do płukania dziecięcych ubranek, Feel Eco, 1000ml

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 7 ocen

 

Bezpieczne szybkie płatności online

 

Darmowa dostawa od 500 zł

 

Możliwość zwrotu do 14 dni

Bezzapachowy skoncentrowany płyn do płukania przeznaczony do wszystkich rodzajów tkanin dla osób o wrażliwej skórze, w tym dzieci i niemowląt.

Wszystkie środki powierzchniowo czynne zawarte w zmiękczaczach Feel Eco Baby łatwo ulegają biodegradacji, usuwają ładunki elektrostatyczne z tkanin, a pranie jest miękkie i łatwe do prasowania po praniu.

Brak substancji, takich jak perfumy, alergeny i konserwanty, pomaga zapobiegać rozwojowi niepożądanych reakcji dermatologicznych, gdy skóra ma kontakt z pranymi tkaninami
Testowany dermatologicznie na osobach o wrażliwej skórze (nie testowany na zwierzętach)
Efekt antystatyczny - usuwa ładunki elektrostatyczne z tkanin, a pranie jest miękkie, przyjemne w zapachu i łatwe do prasowania po praniu
Nie stosować na bieliznę sportową i funkcjonalną
Zmiękczacz do tkanin Feel Eco jest wykonany z naturalnych materiałów i jest biodegradowalny (biodegradowalny) = chroni środowisko

Produkty Feel Eco to najlepszy wybór dla fanów zdrowego i naturalnego stylu życia oraz osób pragnących zminimalizować kontakt ze szkodliwymi substancjami chemicznymi obecnymi w tradycyjnych środkach czystości.

 

Stosowanie: Stosować do płukania jasnych i kolorowych ubrań. Nie używać w przypadku wełny i jedwabiu. Wlać 25 ml produktu do odpowiedniej przegrody w pralce. Jedno opakowanie wystarcza na około 40 prań.

Unikaj używania zbyt dużej ilości detergentu = postępuj zgodnie z instrukcjami dozowania = do 40 dawek detergentu. Nie wlewaj bezpośrednio do bębna pralki, użyj komory na płyn do zmiękczania tkanin określonej przez producenta pralki.

Składniki5% lub więcej, ale mniej niż 15%: kationowe środki powierzchniowo czynne

 

Pojemność:1000ml

Dystrybutor: B2B ECO TRADE, Polska

FEEL10
Specyficzne kody
chat Komentarze (0)