Płyn do czyszczenia trudnych zabrudzeń 500 ml ONLYECO
  • Płyn do czyszczenia trudnych zabrudzeń 500 ml ONLYECO
  • Płyn do czyszczenia trudnych zabrudzeń 500 ml ONLYECO

Płyn do czyszczenia trudnych zabrudzeń 500 ml ONLYECO

27,99 zł
Brutto
27,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 7 ocen

 

Bezpieczne szybkie płatności online

 

Darmowa dostawa od 500 zł

 

Możliwość zwrotu do 14 dni

Wielozadaniowy, skoncentrowany płyn do usuwania trudnych zabrudzeń przyda się w każdym domu. Likwiduje plamy z tłuszczu, makijaż, żywicę, pozostałości oleju, gumy do żucia, pozostałości kleju, śladu po mazakach i długopisach. Można stosować go na tekstyliach, materiałach, tapicerkach, obiciach, dywanach, zmywarkach, piekarnikach czy szybach kominkowych. Jest biodegradowalny, posiada powyżej 99% składników pochodzenia naturalnego. Produkt dla Wegan.

Grapefruit posiada silne właściwości oczyszczające i natyseptyczne.
Gliceryna nabłyszcza, wygładza drobne zarysowania i chroni przed powstawaniem osadów i parowaniu szyb i luster.
Olejek ze skórki cytryny doskonale usuwa zabrudzenia osadów z mydła, wapnia, organicznych i mineralnych. Działa odkażająco, dezynfekująco, przeciwgrzybicznie i antyseptycznie.
Biosurfaktyna z rzepaku delikatnie oczyszcza, działa antyseptycznie, doskonale się pieni i nie powoduje podrażnień.

 

SPOSÓB UŻYCIA: spryskać czyszczoną powierzchnię, umyć za pomocą gąbki lub szmatki, spłukać czysta wodą. Odplamianie: płyn nanieść na plamę, pozostawić na 10minut, następnie wyprać tkaninę. UWAGA! W przypadku odplamiania- przed użyciem sprawdzić na niewidocznej części tkaniny.

 

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Działa drażniąco na oczy. W przypadku dostania się do oczu płucz wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli są i można je łatwo usunąć. Kontynuuj płukanie. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

 

SKŁADNIKI INCI: 5% - 15% mydło na bazie oleju kokosowego, niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów, poniżej 5% anionowy środek powierzchniowo-czynny na bazie rzepaku; hydroksymetyloglicynian sodu; naturalny olejek eteryczny ze skórki cytryny (zawiera: Limonene). Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, cytrynian potasu, ekstrakt z grapefruita, etanol den. otrzymywany przez fermentację skrobi roślinnej, glicerynę, solubilizer naturalny, kwas cytrynowy

 

POJEMNOŚĆ 500ml

Producent: ONLYBIO.life Sp. z o.o.

ONLY74
Specyficzne kody
chat Komentarze (0)