Płyn do czyszczenia łazienki, Feel Eco, 450 ml
  • Płyn do czyszczenia łazienki, Feel Eco, 450 ml
  • Płyn do czyszczenia łazienki, Feel Eco, 450 ml

Płyn do czyszczenia łazienki, Feel Eco, 450 ml

24,99 zł
Brutto
24,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 7 ocen

 

Bezpieczne szybkie płatności online

 

Darmowa dostawa od 500 zł

 

Możliwość zwrotu do 14 dni

Ekologiczny skoncentrowany płyn Feel Eco do czyszczenia powierzchni łazienkowych, w tym: ceramiki, szkła, powierzchni metalowych, powierzchni z tworzyw sztucznych. Zawiera naturalne kwasy owocowe, które skutecznie usuwają osad z mydła, kamień, tłuszcz i inne zanieczyszczenia. W płynie Feel Eco zastosowano substancje aktywne pochodzenia naturalnego, dzięki czemu ograniczono negatywny wpływ na środowisko naturalne i zagwarantowano biodegradowalność produktu.
Posiada przyjemny, świeży zapach.

Opakowanie: wygodna w użyciu butelka ze spryskiwaczem.

 

SPOSÓB UŻYCIA:Spryskaj zabrudzone powierzchnie, pozostaw na 3-5 minut aby płyn zadziałał. Następnie przetrzyj czystą, mokrą szmatką.
Nie nadaje się do czyszczenia powierzchni wapiennych i z polerowanego marmuru. Jeśli nie masz pewności jak niektóre powierzchnie zareagują na płyn, użyj go najpierw w mało widocznym miejscu.
Nie mieszaj płynu z innymi środkami czystości.
Po użyciu dokładnie umyj ręce.

SKŁADNIKI:

Podstawowym składnikiem środka czyszczącego jest kwas cytrynowy, naturalna substancja czynna, silna na zabrudzenia, delikatna dla powierzchni. Wspierany przez połączenie aktywnych składników z naturalnych olejków i cukrów.
mniej niż 5%:
Niejonowe środki powierzchniowo czynne

Substancje na bazie olejów roślinnych i cukrów (rzepak, orzech kokosowy oraz częściowo palma i glukoza). Zapewniają odtłuszczanie i usuwanie brudu.
Anionowe środki powierzchniowo czynne
Substancje czynne na bazie olejów roślinnych (zwłaszcza rzepakowego, kokosowego i palmowego), które zapewniają pienienie i skuteczność produktu.
Perfumy
Mieszanina olejków eterycznych, ekstraktów i rzadkich składników syntetycznych, które występują w naturze, ale w niewystarczających ilościach. Perfumy określają zapach produktu, przynoszą radość, koją i zachęcają.
BENZOESAN SODU.

 

Produkt cruelty-free, biodegradowalny. Wpływ na środowisko naturalne został ograniczony do minimum.

 

Opakowanie: 450ml

Dystrybutor: B2B ECO TRADE, Polska

FEEL19
Specyficzne kody
chat Komentarze (0)