Naturalny Uniwersalny środek czyszczący do powierzchni kuchennych,
opryskiwacz, 500 ml Fitocosmetik
  • Naturalny Uniwersalny środek czyszczący do powierzchni kuchennych,
opryskiwacz, 500 ml Fitocosmetik
  • Naturalny Uniwersalny środek czyszczący do powierzchni kuchennych,
opryskiwacz, 500 ml Fitocosmetik

Naturalny Uniwersalny środek czyszczący do powierzchni kuchennych, opryskiwacz, 500 ml Fitocosmetik

14,99 zł
Brutto
14,99 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 7 ocen
 

Bezpieczne szybkie płatności online

 

Darmowa dostawa od 500 zł

 

Możliwość zwrotu do 14 dni

Ten uniwersalny naturalny spray do wszystkich powierzchni kuchennych jest niezastąpionym narzędziem do usuwania nieprzyjemnych zapachów w kuchni. Enzymy z kiełków pszenicy oczyszczają i odświeżają wszystkie powierzchnie kuchenne, neutralizując ostry zapach surowego mięsa i ryb. Ocet jabłkowy i sok z białej porzeczki usuwają brud, kurz i smugi z blatów, ścian kuchennych, płytek i urządzeń. Uniwersalny spray łatwo się rozpyla i nie pozostawia smug. Bezpieczny w obszarach przygotowywania żywności i można go łatwo zmyć wodą. Naturalne ekstrakty z mięty, melisy, imbiru i herbaty wypełniają kuchnię letnim aromatem i przyjemną świeżością.

Sposób stosowania: Niewielką ilość produktu rozpylić na powierzchni, przetrzeć wilgotną szmatką. W przypadku uporczywych plam pozostaw produkt na kilka minut, a następnie wytrzyj wilgotną szmatką.

Środki ostrożności:
UWAGA! Zawiera kwas. Przechowywać zamknięte w temperaturze od +5 do 25 ° C z dala od bezpośredniego światła słonecznego i urządzeń grzewczych. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemywać bieżącą wodą przez kilka minut. W razie potrzeby zasięgnąć porady lekarza, zachowując etykietę. Nie połykaj. W razie przypadkowego połknięcia zasięgnąć porady lekarza i zachować etykietę. Nie wdychać. Po użyciu umyć ręce. Trzymaj z dala od żywności. Używaj ściśle zgodnie z zaleceniami. W przypadku zwiększonej wrażliwości i uszkodzenia skóry należy unikać dłuższego kontaktu z produktem. Trzymać z dala od dzieci. Używaj rękawiczek. Nie nakładać na gorące powierzchnie.

Warunki przechowywania:
Przechowywać zamknięte w temperaturze od +5 do 25 ° C z dala od bezpośredniego światła słonecznego i urządzeń grzewczych.

Skład: ≥ 30% wody, ≥ 5%, ale <15% anionowych środków powierzchniowo czynnych, <5% enzymów pszenicy, <5% octu jabłkowego, <5% soku z białej porzeczki, <5% ekstraktu z mięty, <5% wyciągu z melisy, <5% ekstrakt z estragonu, <5% ekstrakt z imbiru, <5% ekstrakt z białej herbaty, <5% ekstrakt z zielonej herbaty, <5% gliceryna, <5% chlorek sodu, <5% perfumy, <5% konserwanty.

 

Objętość: 500 ml

Status produktu - kosmetyk
Numer partii i termin przydatności do użytku podany na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Federacja Rosyjska

Producent: FITOKOSMETIK

 

FITO270
8 Przedmioty

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)